Kontakt

Níže naleznete naše kontaktní informace, dále i mapu, abyste se mohli podívat, jak se k nám nejlépe dostanete a v neposlední řadě i krátký popis naší účetní kanceláře.

Adresa

  • Rybná 732/25, 110 00 Praha 1 - Staré Město

Telefon

  • Tel/fax: +420 222 315 255
  • Mobil: +420 604 779 389

Email

O nás

Účetní kancelář Libroten.cz s.r.o. a její odborní pracovníci mají dlouhodobé zkušenosti z oblasti vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Svým klientům zajišťujeme profesionální komplexní servis související nejen s účetní a daňovou agendou, ale též agendou právní a korporátní ve spolupráci s naší sesterskou advokátní kanceláří Maur Legal s.r.o. a firmou Profispolečnosti.cz.

Hlavní účetní naší společnosti je Bc. Martina Štěpáníková, certifikovaná účetní s více jak 20 lety praxe v oboru, jejíž působení v rámci účetní kanceláře Libroten.cz je pro naše zákazníky garancí profesionality poskytovaných účetních služeb a zároveň jejich vysoké odborné úrovně.

Všem našim klientům se věnujeme s tou nejvyšší péčí a vždy se snažíme vyhovět jejich individuálním požadavkům, přáním a potřebám. Můžete se o tom kdykoli přesvědčit, a proto se na nás neváhejte s důvěrou v případě potřeby s čímkoli obrátit.

„Velice si vážím profesionálního přístupu účetní kanceláře Libroten.cz při řešení mých účetních a daňových záležitostí.“

Miroslav Vanka, Real Estate Broker Services s.r.o.

„Chci poděkovat za profesionální přístup účetní kanceláře Libroten.cz při pořízení mé nové obchodní společnosti.“

Antonín Opat, Medela Ambulance s.r.o.

„Děkuji za profipřístup, kterého se nám od Vaší účetní společnosti dostalo…“

Jan Chroustovský, LEGEA Česká republika s.r.o.

„Se spoluprací s účetní kanceláří Libroten.cz jsem byl velmi spokojen. Vše probíhalo dle plánu a s minimálními časovými požadavky na mne.“

Jiří Kořínek, OPTIMA Quality s.r.o.

„Profesionální přístup, rychlé a kreativní řešení, naprostá spokojenost, doporučuji.“

Pavel Todt, Budget Xpress s.r.o.